Zakon Klautha.

Forum zewnętrzne.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-05-10 13:22:42

 Maxao

Plebs

Skąd: Zachodniopomorskie
Zarejestrowany: 2010-04-26
Posty: 13
Punktów :   

Podanie Maxao Latherian

Niestety mój klan postanowił nie wchodzić na Calindor =/

1. Co dziś jadłeś/aś na śniadanie?
- Jogurt do picia =)
2. Lubisz dłubać w nosie?
- Nie
3. Ile zebrałeś/aś pokemonów?
- A co powymieniać się chcecie ?
4.Jesteśmy klanem w głównej mierze mechanicznym. Jakie masz doświadczenie w mechanice gry?
- Grałem w grę podobnego typu jakieś 2-3 lata do czasu jej zamknięcia a teraz przeniosłem się na Calidor.
5. Budujemy AM, czy jesteś w stanie całkowicie oddać się mechanicznie klanowi? Spełnisz dane Ci polecenia, lub insze zadania?
- Tak jestem w stanie. AM mniej więcej wiem o co chodzi ale ja szybko się uczę xD
6. Oczekujemy aktywności. Jesteś w stanie temu podołać?
- Jestem osobą dość aktywną jak zdarzyliście zauważyć.
7. Dlaczego w ogóle postanowiłeś grać w gry typu vallheru?
- Kolega z pokoju kiedyś mi pokazał i tak jakoś poszło że również zacząłem grać.
8. Jak wyobrażasz sobie się członkostwo w klanie? (czyli jak twoim zdaniem wygląda cała ta zabawa w klan)
- Ja to widzę tak że służę pomocą młodszym graczom oraz działam dla dobra klan i dalej realizuje swoje cele jakie sobie założyłem =)
9. W skali od 1-5 niech oceń swoją znajomość mechaniki ogólnie, dodatkowo znajomość prowadzenia odgrywanej przez niego klasy.
- 5
10. Jaki jest twój stosunek do fabularnej części gry? (czy lubisz sesyjki, czy masz jakiś pomysł na fabularne odgrywanie swojej postaci itp.)
- Lubie sesje (chodź nie z każdym) i mam pomysł na swoją postać którego staram się trzymać podczas każdej sesji.
11. Czy masz pojęcie co to takiego jest AM i jaką pomoc możesz ofiarować przy jej budowie?
- Mogę dostarczać astralne komponentów.
12.W jakim jesteś wieku (wiek w realnym życiu), czym zajmujesz się na co dzień i w wolnych chwilach?
- Mam 22 latka, pracuje, studiuje zaocznie i mam jeszcze kilka innych zajęć =)


Świat jest teatrem, aktorami ludzie,
Którzy kolejno wchodzą i znikają.
Każdy gra swoją rolę....

Offline

 

#2 2010-05-10 23:08:51

 Zelgumir von L.

Imperator

3077036
Call me!
Skąd: Krotoszyn
Zarejestrowany: 2010-04-23
Posty: 40
Punktów :   

Re: Podanie Maxao Latherian

przyjęte xD czekam na wysłanie zgłoszenia mechanicznego w grze xD


Don't try to live so Wise.
Don't cry coz you're so right.
Don't dry with fakes or fears.
Coz you will hate yourself in the end.
http://www.jarkendar.com/sign.php?id=19

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.serwer-azalia.pun.pl www.smiertelnaopowiesc.pun.pl www.dreamofshinobi.pun.pl www.l2utopia.pun.pl www.ochroniarzesrodowiska.pun.pl