Zakon Klautha.

Forum zewnętrzne.


#1 2010-05-04 14:42:38

 Av

Żebrak

10079984
Zarejestrowany: 2010-05-04
Posty: 5
Punktów :   

Podanie?

Na wstępie chciałem podziękować mojej mamusi która mnie wspiera i tatusiowi który bardzo kocha!
A co do podania to dobrze robię wpisując je tu?

1. Co dziś jadłeś/aś na śniadanie? chciałbym odpowiedzieć na to pytanie kiełbasę jednak nie.. tylko kanapki z głupim serkiem do smarowania i szynką
2. Lubisz dłubać w nosie? jasne, pasjonująca rozrywka dająca nam możność poznania samego siebie i swej głębi, a dokładnie to głębi naszego nosa jednak mniejsza z tym..
3. Ile zebrałeś/aś pokemonów? Ahhh! Nie miałem gejmboja ale na komurze do 20 może doszedłem niedawno xd
4.Jesteśmy klanem w głównej mierze mechanicznym. Jakie masz doświadczenie w mechanice
gry? Eee grałem w nanvera z 5-6 lat temu potem słynny stanic i inne valherki..
5. Budujemy AM, czy jesteś w stanie całkowicie oddać się mechanicznie klanowi? Spełnisz dane Ci polecenia, lub insze zadania? Ta łażenie po labiryncie i oddawanie co jakiś czas komponentów może być ciekawe, co do innych poleceń to krzak tam wie, zależy co to będzie..
6. Oczekujemy aktywności
. Jesteś w stanie temu podołać? Powiedzmy..
7. Dlaczego w ogóle postanowiłeś grać w gry typu vallheru? Bo są w miarę ciekawe a i sentyment mam do nich
8. Jak wyobrażasz sobie się członkostwo w klanie? (czyli jak twoim zdaniem wygląda cała ta zabawa
w klan) jak sobie to widze? Ja daje komponenty kase i inny chłam a natomiast jak bardzo potrzebuje przedmiotów dla postaci to łatwiej znaleźć rzemieślnika a i po znajomości taniej zawsze xd do tego jak ktoś na moim lvlu zowni klanowicza na wyższym i tamten nie będzie mógł oddać to zawsze mogę pobawić się w vendettę
9. W skali od 1-5 niech oceń swoją znajomość mechaniki ogólnie, dodatkowo znajomość prowadzenia odgrywanej przez niego klasy. 5-6 w porywach do 7 a co?
10. Jaki jest twój stosunek do fabularnej części
gry? (czy lubisz sesyjki, czy masz jakiś pomysł na fabularne odgrywanie swojej postaci itp.) sesjami nie pogardzę chodź matury teraz więc na to czasu zbytnio nie ma.. cóż po maturce czemu nie..
11. Czy masz pojęcie co to takiego jest AM i jaką pomoc możesz ofiarować przy jej budowie? Am? Armia mesjasza? Adam Mickiewicz? Astralna machina? Któreś z tych pewnie.. jeśli mesjasz to nie pomogę bom ateista.. jeśli Mickiewicz to mogę pomagać bo Wallenroda czytałem a co do machiny to tak! Mogę pomagać w szukani komponentów!
12.W jakim jesteś wieku (wiek w realnym życiu), czym zajmujesz się na co dzień i w wolnych
chwilach? Niecałe 19 wiosen..

Czytając te pytania mam wrażenie że nie starczyło wam odwagi na spytanie wielu interesujących was rzeczy.. Czemu nie spytaliście o choroby weneryczne, rozwój narządów płciowych albo umiejętność pływania kajtem? To chyba wszystko,

Z wyrazami szacunku i uniżoności pan Avralis..

Ostatnio edytowany przez Av (2010-05-04 14:44:38)

Offline

 

#2 2010-05-04 20:08:50

 Zelgumir von L.

Imperator

3077036
Call me!
Skąd: Krotoszyn
Zarejestrowany: 2010-04-23
Posty: 40
Punktów :   

Re: Podanie?

Czemu myślisz że nie starczyło odwagi? P{ytania jak pytania, banalne, głupie, ciekawi jestesmy jak gracze wyjdą z takiego problemu xD


Don't try to live so Wise.
Don't cry coz you're so right.
Don't dry with fakes or fears.
Coz you will hate yourself in the end.
http://www.jarkendar.com/sign.php?id=19

Offline

 

#3 2010-05-05 17:42:21

 Zelgumir von L.

Imperator

3077036
Call me!
Skąd: Krotoszyn
Zarejestrowany: 2010-04-23
Posty: 40
Punktów :   

Re: Podanie?

Przyjęte


Don't try to live so Wise.
Don't cry coz you're so right.
Don't dry with fakes or fears.
Coz you will hate yourself in the end.
http://www.jarkendar.com/sign.php?id=19

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zhpgizycko.pun.pl www.narutoarena.pun.pl www.tmnt.pun.pl www.sonyericsson.pun.pl www.kl6a.pun.pl